Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Gta 5 online - ban tudok adni cuccokat masik profilnak?

Szval spanom most kezdett el csak online-ozni es nekem mar sok kocsim , penzem van .

Arra gondoltam h adok neki par cuccot , ez lehetseges ?

Ertelmes valaszokat koszi 👍🏻

Keress kérdéseket hasonló témákban: GTA, GTA 5, GTA 4, GTA Online, online, penz l, dollár, gazdagság, uborka, szex

ápr. 19. 22:51  Privát üzenet  

A válasz
https://www.youtube.com/watch?v=ViJGn4Av1Tk

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 23. 03:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keresek egy régebbi online horror játékot, esetleg valaki el tudná küldeni a linkjét?
Szeretnék haverral coop online-n játszani bármelyik játékkal és ezt megoldható egy lemezként két gépre?
Gta online-ban hogyan kell CEO lenni?
Black Desert Online F2P vs P2W?
Nekem van XBOX-on két darab xbox live profilom ha az egyiken beváltok egy GOLD-ot pl. egy 3 hónaposat azzal a másik profillal is tudok online játszani? Vagy külön kell a másik...
Xboxon ha belepek a fifaba és szeretnek online jatszani azt irja ki h nincs jogosultsaga ennek a profilnak hogy jatszak. Hasznalt a gep es ha egy masik profillal jelentkezek be...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!