Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tropico játékot melyik részéve...

Tropico játékot melyik részével érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 01:16
 1/3 Garpe ***** válasza:

Szia!


Én a negyedikkel kezdem nemrég. Ajánlani tudom csak. Nem túl bonyolult, de igen sok mindent ki lehet próbálni. S remek szatírikus hangulatban mutatja be, hogy milyen lehet egy kis karib-sziget diktátoraként a hidegháború idején. Sokan mondják, hogy elvileg az egyik legjobb a negyedik. Mások javasolják a hármat, mert a négyben vam-egy két vicc ami oda utal vissza.

Szerintem próbáld ki a négyet. Nézz esetleg egy-két videót s akár próbáld meg a korábbiakat (esetleg későbbieket).


Jó játékot!

2019. ápr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Presumptuous_Pisces válasza:
Én eddig csak az 5-tel játszottam, nekem bejött, ez is humoros, sőt a "jelenben" játszódó részben feljönnek olyan dumák, meg bejátszás, ami a mostani társadalmunkat erősen kritizál a humor útján. A ráadás dlc-k is jók. Imádom a kifigurázott szereplőket és nagyon jó hangot/embert találtak hozzájuk. Nem vagyok fanja a műfajnak, de ez a játék megfogott.
2019. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, kiváló! akkor szerintem elkezdem a néggyel
2019. ápr. 20. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!