Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3 red mutagen?

The Witcher 3 red mutagen?

Figyelt kérdés
Mar napok ota keresgelek az interneten a lesser red mutagen utan .. Ra jottem hogy kell hozza egy bizonyos szint mert a szornyek elegge erosek igy nehezen olhetem meg oket.. Viszont a wikin azt irja rubedo+ par alapanyag es egy zold/kek mutagenmassa segitsegevel le tudok craftolni egy pirosat.. A kerdesem hogy hol lehet? Jartam mar alkimistanal, gyogynoveny gyujtonel, leltarban sem talalom.. Valaki ki tudna segiteni a craft reszben?

2019. ápr. 20. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt keresdd a recepteket!

2019. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem tartasz ott a sztoriban, hogy tudj gyártani másik mutagénekből, simán ki is lehet farmolni, 1 óra alatt összejön annyi, hogy megcsinálj 2 nagy vörös mutagént.

Menj Skelligére, a Bálna temető útvonalponttól északra van pár szörny, utána Redgilltől délre a lépcső aljánál is tanyázik pár. Ezeket levered, lootolod. Elmész Vizimára (gyorsan betölti a mapet), majd vissza ehhez a két ponthoz, megint levered a szörnyeket, lootolsz. Csináld addig, míg elég kis vörös mutagént dobnak.

2019. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget , vegul ra jottem hogy kell recept, hozzavalok megvannak, kiveve egy a winter cherry , amit ha jol olvastam Geralt hazanal kapok? vagy legalabbis valami ehez hasonlot olvastam.. Ez pedig ujabb kerdest vet fel , hogyan jutok el Geralt hazahoz?
2019. ápr. 22. 02:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Corvo Bianco-t keresed.

[link]


(Térképen itt.)


A rossz hír, hogy fel kell újítanod hozzá a kertet


[link]

2019. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De vadon is nő, bár én még nem futott vele össze, legalábbis nem rémlik.
2019. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen olvastam hogy kozonseges noveny nem csak ott no, es hogy vadonban is megtalalhato viszont mint egy drogos hulye minden novenyert szokok le a lorol es szedem fel, ha kuldetes kozepette vagyok akkor meg waypontolom. Viszont koszonom a segitseget mindekinek.
2019. ápr. 24. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!