Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a minecraftban az...

Hogy lehet a minecraftban az ocelotnak más szörzetet adni?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy ugye van 3 más fajta szörzet a sima sárga, feket foltoson kívül és abból hogy lehet valamelyiket elérni? [link] ebben a videóban megmutatja, hogy hogyan kell, de én csak egyszer tudok neki halat adni és utána már szívek sincsenek.

2019. ápr. 22. 16:53
 1/4 he84 ***** válasza:
Pedig többször lehet neki halat adni, csak nem minden halnál mutat sziveket, mert nem rögtön lesz teljesen szelíd macska. Többször és türelmesen próbálkozz. Javaslom nézz utána jobban ennek és többször próbálgasd. Bár a kérdésed fura és kissé félreérthető, ugyanis először majdnem azt hittem, hogy magának az ocelotnak akarsz már szőrszínű textúrát, amit másképp lehet csinálni, elsőre kissé bonyolult is. Ám végül kiderült, hogy nem erre gondoltál, hanem arra hogy hogyan lehet ocelotból macska. Így kellett volna a kérdésedet megfogalmazni, akkor nem félreérthető, mert hát nem mindegy.
2019. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, véletlenül írtam így. Köszi a válaszod megpróbálom! :)
2019. ápr. 27. 12:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm!
2019. ápr. 28. 12:51
 4/4 he84 ***** válasza:
Hát ja. Oké, akkor jó és nincs mit.
2019. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!