Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Ultrawizard nevű felhasználó kérdése:

Mi történt, mit lehet lehet kezdeni a mapommal?

Szóval egy Minecraft mapról van szó, amin rengeteget ügyködtem és semmi probléma nem volt. Egyik nap amikor be akartam lépni egyszerűen nem volt ott a pálya választó menüben. Újra indítottam, próbáltam visszaszerezni de nem volt ott. A próbálkozás után megnéztem a "saves" mappát a TLauncheren belül, és ott volt a pálya teljes egészében. Konkrétan nem jelenik meg a játékon belül, de megvannak a fájlok. Próbáltam másik Launcheren elindítani de ott se került a mapok közé. Valaki ha tudna esetleg segíteni nagyon megköszönném, mert nem akarom újrakezdeni. Előre is köszi a válaszokat, további szép napot!

Keress kérdéseket hasonló témákban: gép, játék, Minecraft, eltűnés, pálya, mappa, fájl

ápr. 25. 18:23  Privát üzenet  

A válaszok
milyen verzió alatt készült? nem frissítetted azóta a játékot? másnak átküldöd el tudja indítani?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 26. 11:09 Privát üzenet
Próbáld megnyitni mcedittel www.mcedit.net/downloads.html, a neten sok videó van a használatáról, ha ezzel meg tudod nyitni, csak elemnted másként és kéne hogy menjen

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 26. 14:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1.12es, és nem frissítettem.

# 3/3Időpont ápr. 29. 17:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gondom akadt a Steam bejelentkezéssel, Rövid időn belül túl sok sikertelen bejelentkezésem történt, várjak és próbáljam meg később, Írja. Jó de meddig?
Ha el akarom indítani az nvidia geforce experience programot azt a hibaüzenetet kapom hogy "Valami baj történt. Próbáld meg újraindítani a Geforce Experience-t". Valaki esetleg...
Lehet olyan, hogy saját magától megváltozzon a hálózati név? Nem tudom, miképpen történt, egyszer csak ezzel találtam szembe magam. Több lent.
Profilkép csere történt a facebookon. A messengeren miért nem módosult?
Miért írja ki a Wish, hogy hiba történt a termékadatok betöltése közben?
Tegnap este csinált a Windows egy Frissítést, na de mi történt?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!