Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Ha GTA5-ben a saját helikopteremet otthagyom valahol akkor az vissza kerül a helipadhoz LS-be?

Story Modeban Cargoval vinnék kocsikat, de nem merem otthagyni valahol mert nem tudom hogy visszakerül-e és megmarad vagy eltűnik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: GTA, játék, CargoBob, autó

ápr. 25. 19:52  Privát üzenet  

A válaszok
Ha megvetted, az nem fog elveszni. Csak azok tűnnek el, amiket loptál.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 26. 00:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi. :D Csak azért mert amit vettem kocsit az nemtom hova lett, nincs a garázsban se.

# 2/3Időpont ápr. 26. 06:46 Privát üzenet

Kérdező: Hát ha megvétel után a 4-helyes garázsból kihoztad és nem vitted oda vissza (vagy felrobbant), akkor szerintem azért nem találod.

Meg lett egyébként? Ha nem, akkor mindenesetre nézz el a rendőrörsre Dél-Los Santosban, lehet hogy ott tartják lefoglalva. (Egy kocsi ikon a jele a térképen)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 19. 19:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Be lehet tenni saját zenét a GTA 5-ben PS4-en?
Egy török barátom felajánlotta, hogy ha használhatja a Bet365 accountomat, játszik és nyer nekem sprortfogadáson. Tud hitelt felvenni a nevemben és a saját számlájára utalni?...
League of legends skin küldés saját accra?
Ets2-ben mik a feltételei a saját pótkocsi készítésének?
Sokáig kerestem olyan minecraft szervert, amin saját telke van az embernek és akár piacot is építhet rá. (Trade táblával még ilyesmi) Tudtok ilyen szervert?
Van olyan játék ahol megervezhezem a saját telefonomat?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!