Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Minecraft...

Mit gondoltok a Minecraft 1.14-es verziójáról?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik.

2019. ápr. 27. 13:31
 1/5 he84 ***** válasza:
74%
A legtöbb dolog jó benne. Ám én továbbra is maradok az 1.11.2-esnél és az 1.12.2-esmél azokhoz való, rég megkedvelt mod-okkal. Ráadásul némelyik mod által így szintén van a Minecraft-ban panda is, róka is, meg az állvány blokk is, meg még az úszkáló halak is.
2019. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekem jobban tetszik, mint az 1.13. Ott azt hittem, hogy örökre elcseszték...


Amúgy meg jó, mert igaz megváltoztak a textúrák, de ha berakod a (beépített) "Programmer Art" nevű texture packot, akoor visszakapod a régi textúrakat.

Az új üveg undorítóan néz ki... :(


Persze nem csak barkácsasztal, kemence, láda, enderláda, varázslóasztal és üllő van a játekban. Hanem már nagyon sok új használati tárgy: kohó, füstölő, hordó, kőfaragó, köszörű, tábortűz, íjászasztal, kovácsasztal, zászlószövő, harang. Mind kraftolható a harang kivételével.


Mindenféle kőből, homokkőből, gránitból stb... van lépcső, kőfal, félblokk.


Lehet shiftelve 1.5 blokk alatt közlekedni. Ha magad felett becsukod a csapóajtót, vagy 1 blokk helyet hagyva lenyomatod magadat pistonnal, akkor kúszóhelyzetbe mész át, és 1 blokk magasságban tudsz kúszni.


Új falvak, falusiak. A falut zombikon kívül az új Pillagerek és a korábban bekerült Illagerek támadhatják meg.


Jó! Próbáld ki!

2019. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utálom a Mineecraft 1.14-et! Ok: Csúnya textúrák.
2019. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
77%
"Cúnya textúrás" átlehet állítani a textúrát ott ahol betudod rakni a modokat
2019. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Tévedés, a textúrákat, avagy a forráscsomagokat (resource pack-eket) nem ugyanott lehet átállítani, ahol a mod-okat. Illetve a mod-ok másghol vannak és más mappában is. Na meg a mod-okat nem lehet állítani, illetve ki-be kapcsolni játékon belül, csak ha törlöd a mods mappából, ám a forráscsomagokat más menüpontban egy másik listán lehet.
2019. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!