Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet a Minecraft-ot szerver...

Elty1988 kérdése:

Lehet a Minecraft-ot szerver nélkül ketten játszani?

Figyelt kérdés

Csak ketten, max hárman játszanánk. Tudom, hogy lehet szervert csinálni. De azzal már tele a kosaram, hogy lassan programozónak kel lenni mert valami mindig elmegy. (Frissít a java. Minecraft szerver nem megy. Stb.) (lehet csak nálam vannak ilyenek, de nem vagyok PROGRAMOZÓ) Hogy tudok szerver nélkül könnyen, egyszerűen játszani egy baráttal?

Válaszokat előre is köszönöm.



2019. máj. 1. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet
2019. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 1 lanon vagytok, akkor meg lehet osztani helyi hálózatra (te single-t indítasz a barátod meg multi fülön becsatlakozhat), viszont 3 főnél már szerver kell.
2019. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha nem egy lanon vagyunk? Meg lehet oldani? pl: Hamachi? A három főnél sejtetem, hogy nem lehet.
2019. máj. 2. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy a lan virtuális vagy sem, nem számít, szóval igen, hamachis virtual lan opció elég a single playeres open to lanhoz.
2019. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Király. Nagyon szépen köszönöm.
2019. máj. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!