Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még a GTA 5?

Megéri még a GTA 5?

Figyelt kérdés
Gondolkodom azon hogy meg-e vegyem(4ezerért ismerőstől), csak nemtudom eldönteni ezert kérdezem hogy érdemes még megvenni? Főleg az Online része érdekel.

2019. máj. 2. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze simán, rengetegen játsszák.
2019. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
4000 ft nagyon is megéri ,az egyik legjobb játék ,még mindig nagyon sokan játszák és egy ideig még fogják is .:) Az online részéről annyit,hogy kell lenned Xbox one Goldodnak ,hogy el tuds indítani.. amiért ugye fizetni kell. Egy évre a legérdemesebb goldot venni.
2019. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, mert a singlet sem engedi játszani internetkapcsolat és a legfrissebb patchek nélkül, azokat viszont egy idő után nem tudja letölteni a hivatalos weboldalról(!) sem (full gyári játékom van, Media Marktban vettem 14 ezerért anno, mielőtt nekem esnétek hogy biztos azért van mert letöltött/moddolt játékom van, nem). Nekem napjaim mentek el rá hogy mindig újratelepítettem, több órát elvitt (csak az alapjátékot legalább 2 óra felrakni, és 7-szert kell lemezt cserélni közben tehát nagyon mást se tudsz addig csinálni), utána a patchek letöltése még ugyanennyi, és mikor végére ér akkor közli hogy bocs de nem tudta letölteni normálisan a frissítést, telepítsd újra. Addig jó játék amíg működik, utána meg bánni fogod a sok kidobott pénzt és időt rá. A nagy Rockstar a sok milliárd dollárért cserébe nem tudott egy működőképes játékot összehozni, de azért a Shark Cardjaikat ajánlgatják folyamatosan. Hát megmondom nekik hová tegyék őket.

Amúgy is haldoklott a játék már hónapokkal ezelőtt is (mikor utoljára tudtam még játszani vele), modderek meg repülő motoron trollkodó hülyegyerekek játszótere lett az egész, és semmire nincs pénze az embernek, mert pay for play játékot csináltak belőle.

2019. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

online része már kezdetektől egy fos volt

gta online mindig is ratyi volt

2019. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!