Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Sebes2456799522 nevű felhasználó kérdése:

Tegnap felmentem a ps emre és egy olyan felület fogadott mint a ps4 en a settings. Vmire rányomtam és egyszer csak úgy adta be a Ps4 emet ahogy azelőtt megcsináltam volna az accountomat. Mit tudnék csinálni hogy vissza tudjak lépni az accountomba?

Tehát a ps4 rol eltűnt az accountom és már a ps networkbe se enged be. Valaki segítsen hogy hogy kell visszalépni az accountomba! De megnéztem a Sony oldalán még megvan az accountom, gondolom csak vissza kell rá lépni

Keress kérdéseket hasonló témákban: Account eltűnése, PlayStation 4

máj. 4. 07:01  Privát üzenet  

A válasz

lépj vissza

sign in, log in, vmi hasonló

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 4. 22:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Shakes and Fidget újabb szerverfájlok (+ magyar nyelvű felület)?
A Minecraft: xBox 360 edition-ben mit tartalmaz egy felület csomag, és mit egy mix?
CS GO - ban keptam egy VAC bant a semmiért. Már 2 hónapja be se léptem a játékban, és reggel amikor beléptem a steamna az fogadott hogy VAC kitíltás. Mit csináljak hogy visszakapjam a játékokat?
Fifa 13 telepítése után, indításnál ez a hiba üzenet fogadott: "Failed to initialize" Mi a teendő?
Mi az a régebbi számítógépes játék amiben ecseteket kell irányítani és az a célod, hogy az idő lejártáig a legnagyobb felület legyen a te színeddel lefestve?
Tegnap játszottam haverommal GTA V-ön szereztem 70. 000$-t, majd meguntam és mentem aludni. Ma felmentem volna megint, de az az üzenet fogadott, hogy ki vagyok tiltva 1 hónapra,...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!