Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Le akartam tölteni a World of tanks nevű játékot de folyamatosan ezt írja ki: C:/users/..... (többit nem írom) helyen nem lehet kezelni az alkalmazás fájljait, kérjük próbálkozz újra később!

nincs D és egyéb :) Csak C-m van


tegnap is ezt csinálta.. szerintetek mit lehetne tenni? Köszi!!



2019. máj. 4. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal túl hosszú az elérési útvonal neki. Próbáld meg simán a C-re rakni. mármint: C:/ és ennyi, semmi egyéb almappa csak így. Illetve rendszergazdai beállítással futtasd mert lehet még az a baja. Remélem ez segít, mert ha nem akkor nem tudom mi lehet a gond.
2019. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! de nem sikerült :D
2019. máj. 4. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:

van elég szabad hely a C-n, ahova telepíteni akarod?

Ha igen, akkor vagy hosszú az elérési út (amit írtak) vagy védett mappába akarsz fájlt létrehozni, próbáld meg a C:/Program Files-ba rakni, illetve nézd meg, hogy van elég helyed telepítéshez (a játékméret kétszerese kell, mivel egyszer leszedi, utána feltelepíti és végül törli a telepítőt).

2019. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt is ez sem sikerült :D :))D
2019. máj. 5. 14:53
 5/5 anonim válasza:

szia

nekem is ugyanez a problémám. ha esetleg sikerult megoldani, akkor tudnal irni nekem hogy üzenetet hogy mit kell csinalni

2019. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!