Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van aki ma még sims 3-mal...

Van aki ma még sims 3-mal játszik és nem sims 4-gyel? Mi miatt döntöttetek így? Mi az oka hogy azt jobban szeretitek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ

2019. máj. 9. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én!

1.A Sims4 grafikai stílusa nem tetszik

2. A háromban nyitott világ van, míg a 4 olyan, mint a 2, nem lehet csak úgy kilépni a telekről

3. Nem olyan változatos, valahogy nincsenek benne olyan lehetőségek, mint a 3-ban


Igazából, kipróbáltam és nem tetszett. Ennyi

2019. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! ☺️☺️
2019. máj. 9. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a 4-es, de az a baj, hogy vannak olyan kiegészítői, amik csak 64 bites Windowszal kompatibilisek, nekem pedig 32 bites van, és egyelőre nem tudom, mikor fogok tudni váltani. A két legközkedveltebb kieg, az Évszakok és a Háziállatok is 64 bites. Egyetem pedig még egyáltalán nincs hozzá, ezt is sokan várják. Ezért szeretem a 3-ast.


Egyébként én a 2-essel is szeretek játszani, mert az legalább normális sebességgel, hibák nélkül fut maximum grafikán is az összes kieggel. :)


De ha sikerül átállnom 64 bites Winre és megjön az Egyetem is, a 4 mellett tenném le a voksomat. :)

2019. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és azt kihagytam, hogy a régebbiek mind teljesen magyar nyelvűek, míg a 4-es magyarítása még eléggé hiányos.
2019. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is jobban szeretem a 3-at!

Egyetértek az elsővel, viszont még annyival egészíteném ki, hogy szerintem a 4 nagyon le van "butítva", egyszerűsítve, elég pl. csak a csecsemőkor és tipegőkor közti lehetőségeket megnézni.

2019. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!