Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyertetek már kincsem plusz...

Nyertetek már kincsem plusz tutin? Érdemes venni vagy lehúzás?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még egy forintot se. Mondjuk nem játszottam sokat. KB 30-szor. Mind kuka lett.
2019. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld pacsi😉
2019. máj. 13. 19:58
 3/5 iSupermanus válasza:

Ha még nem késő, leírom a véleményemet:

Nemrég tudtam meg, hogy van ilyen is. Másnap suli előtt be is ugrottam egy lottózóba, és kértem egyet. A futam vége után egy kb 30 perccel megnéztem a végeredményt, és láttam, hogy nyertem ~3600 Ft-tot. Örültem, hiszen kb 2 perc volt mire megvettem, és 600 Ft-ba került, tehát mondhatni ingyen pénz.

A következő 2 napon is vettem, összesen 3 db-ot. Azokkal nem nyertem.

Jelenleg 2400 Ft-tot adtam ki, de ~3600 folyt be, így még pluszos vagyok.

De hát ez a szerencsejáték. Vagy bejön, vagy nem. Ha először próbálnád ki, 600 Ft nem túl nagy összeg, de legalább megízleled te magad, és eldöntöd, hogy jó-e ez neked, vagy sem.

Egyébként szerencsejátékoknál én azt az elvet vallom, hogy addig játszom, ameddig a nyert pénzt forgatom vissza.

2019. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszii
2019. máj. 23. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó múltkorában, gépi kincsem tutival, sorrend nélkülivel nyertem, azaz nem olyan sorrendben érkeztek be a lovak, mint az a szelvényen szerepelt, de csak kétszeres volt a nyeremény!
2019. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!