Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha kijön a Gta VI akkor...

Ha kijön a Gta VI akkor megmarad a gta v online?

Figyelt kérdés
Nem azért de azt hittem befejezték a szériát s most vettem meg :/

#GTA #6 5 játék #Rockstar kijön
2019. máj. 15. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá hivatalos válasz. Ha olyan szinten elhagyják az emberek hogy nem éri meg fenntartani, nyilván le fogják kapcsolni. De ez nem fenyeget belátható időn belül, mert a VI sincs még sehol, és az V még 4 évvel a kiadása után is a második legtöbbet játszott játék volt múlt héten.
2019. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"azt hittem befejezték a szériát" hát ezen jót nevettem. Hidd el lesz itt még GTA 8 is.
2019. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hello! Egyrészt még a GTA4 (PC, PS3, XBOX360/One) szerverei is működnek és szerintem még fognak is legalább 5 évig biztos. Viszont a GTA 5 multi része, azaz az Online akkora tejcsárda (értsd: kb a végtelenségig tudják fejni vele a pénzt), hogy az legalább 20 évig nem lesz lekapcsolva. Már csak azért sem, mert egy új GTA fejlesztése egyre több ideig fog tartani, a minél nagyobb mérete miatt. Így a GTA 5 szerverek lekapcsolásánál arra tippelek, hogy amikor kijön a GTA 7. Mivel 2-nél több szerverparkot tényleg felesleges üzemeltetniük. Előbb-utóbb mindenki váltani fog az új részig, de amíg ez nem következik be, addig fejik tovább az előzőt.
2019. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!