Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a metin2-ről?

Mi a véleményetek a metin2-ről?

Figyelt kérdés

2019-ben van aki még aktívan játszik vele?


Személy szerint én mai napig játszok vele.

Nem olyan sűrűn mint jó pár éve de ha van időm fellépek.

Grafikája tényleg nem valami szép, de 2004-es a játék, na.

Van aki még játszik vele aktívan akár minden nap?



2019. máj. 15. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Még 2004-ben is elavult és primitív volt. Manapság meg egyenesen kizárt, hogy a Guild Wars 2, Black Desert vagy a Skyforge helyett ezt töltsem be.
2019. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

nagyon régen elment, de az 1 magam legyilkolok egyszerre 1000 mobot szuperhős szimulátor eléggé a múlté. Amúgy hivatalosan 1999-ben jelent meg, 2004 csak az EU szerver nyitása volt, itthon viszont el is hasalt rendesen, mert abban az évben jelent meg a WoW, ami a mai napig éldegél még.


Ami engem illet, 2-3 éve játszottam vele utoljára, de csak azért, mert ismerős nagyon győzködött és kellett neki a segítség, egyébként vannak más MMORPG-k amik jobban lekötnek/lekötöttek.

2019. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor először hallottam 2012-ben gimiben oszt társaktól már akkor is elég elavultnak nézett ki számomra, nem is ástam bele magam, főleg, hogy WoW-oztam akkor is már. De oszt társak közül sokan tolták.
2019. máj. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!