Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft TLauncher nem...

Minecraft TLauncher nem működik? Nem kompatibilis (? )

Figyelt kérdés

Nem rég kb. egy hónapja letöltöttem a TLauncher nevű minecraft klienst vagy mit, mert csak azzal tudtam az 1.13.2-es verzióval játszani. Eddig nem volt vele semmi baj, ma is használtam reggel, de most ahogy próbáltam este elindítani nem történt semmi. A gépet is újraindítottam, ki-bekapcsoltam, újratelepítettem,

rendszergazdaként is futtattam, komatibilitási hibaelhárítást is csináltam, de semmi nem segített.


Megpróbálom megnyitni, és lósz*r se történik. Konkrétan SEMMI.


A legutolsó hibaelhárításon viszont azt mondta, hogy nem kompatibilis az alkalmazás. Ez mit jelent? Hogy lehet kijavítani? Eddig miért volt jó, és most miért nem?



2019. máj. 15. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Annyi a fejlemény, hogy semmilyen minecraft nem működik. kb. 6 másikat próbáltam és ugyanúgy egyiknél se történik semmi. egy pillanatra az egyiknél felvillant valami mint egy vaku de aztán ennyi. Ezek mindegyike működött amikor legutóbb használtam őket.

Segítsetek!

2019. máj. 16. 00:47
 2/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Nem tudom miért, tulajdnoképpen csak egy teljes Java reinstallt csináltam, de ez tegnap nem segített. De a lényeg, hogy megy.
2019. máj. 16. 11:31
 3/3 he84 ***** válasza:
Akkor megvan mi volt a baj nagy eséllyel. Frissített, újabb Java verzió kellett hozzá és be kellett hozzá állítani. Ha nem a gépre települt újabb Java van hozzá beállítva, akkor nem megy. Talán tudod, de a PC-s Minecraft működése Java alapú.
2019. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!