Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Hogyan memórizáljam a Rubok kockát? Vak módszer

Sziasztok,

Már hetek óta probálkozok, és már a lépéseket tudom, de a memórizálás nem megy. A sarkokat még csak-csak berakom, de utána elfelejtem az egészet. Mit csináljak? Vagy ez csak gyakorlás kérdése? Ti hogyan memórizáljátok be az élkockákat?

Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témában: Rubik kocka

máj. 16. 20:18  Privát üzenet  

A válaszok
Melyik módszer? Old Pochmann? Én egész egyszerűen minden élkockára kitaláltam 1-2 szót, majd egy rövid történetet memorizáltam. Pl Sárga-piros volt "szép" vagy "sapka". Hogyha mondjuk utána jön a fehér-kék, akkor kezdődhet a mondat így: "Szépet fékezett..." stb.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 19. 08:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia

Igen. A problémám viszont az,hogy én úgy szeretném megjegyezni, hogy hova fogom tenni a kockát. Pl. sárga-fehér=sapka, itt honnan tudod megjegyezni, hogy melyik részét hova teszed? Sorrend szerint?

# 2/3Időpont máj. 21. 20:26 Privát üzenet
Igen, én is ezt mondom. Hogy hova fog menni. Higy épp mi van a bufferben. Én úgy jegyeztem meg, hogy a bufferben lévő elemnek először a tetejét, majd a másikat. Nekem jobb oldalt fent volt a buffer.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 22:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Sims 3 Világ körüli utazás kiegészítőjében hogyan lehet két simmel küldetéseket megoldani? Van egyáltalán erre módszer?
Forza Horizon 4-ben offline mi a legjobb credit-szerzesi modszer?
Xbox on lehet valahogy a másiknak pénzt küldeni vagy esetleg valami más módszer van ahogy pénzt lehet szerezni?
A Diablo II-vel szeretnék multizni barátnőmmel. Mi a legegyszerűbb módszer rá?
Minecraftba van valamilyen módszer arra, hogy megtudjam koordináta alapján, hogy hol van a legközelebbi dzsungel biom?
A zoomumbában szeretnék aranyat szerezni de nem akarok venni. Van rá más módszer?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!