Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan memórizáljam a Rubok...

Hogyan memórizáljam a Rubok kockát? Vak módszer

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Már hetek óta probálkozok, és már a lépéseket tudom, de a memórizálás nem megy. A sarkokat még csak-csak berakom, de utána elfelejtem az egészet. Mit csináljak? Vagy ez csak gyakorlás kérdése? Ti hogyan memórizáljátok be az élkockákat?

Előre is köszönöm!



2019. máj. 16. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik módszer? Old Pochmann? Én egész egyszerűen minden élkockára kitaláltam 1-2 szót, majd egy rövid történetet memorizáltam. Pl Sárga-piros volt "szép" vagy "sapka". Hogyha mondjuk utána jön a fehér-kék, akkor kezdődhet a mondat így: "Szépet fékezett..." stb.
2019. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

Igen. A problémám viszont az,hogy én úgy szeretném megjegyezni, hogy hova fogom tenni a kockát. Pl. sárga-fehér=sapka, itt honnan tudod megjegyezni, hogy melyik részét hova teszed? Sorrend szerint?

2019. máj. 21. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt mondom. Hogy hova fog menni. Higy épp mi van a bufferben. Én úgy jegyeztem meg, hogy a bufferben lévő elemnek először a tetejét, majd a másikat. Nekem jobb oldalt fent volt a buffer.
2019. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!