Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet ilyenkor csinálni a...

Mit lehet ilyenkor csinálni a WWE Supercards-ban?

Figyelt kérdés

A WWE Super cards című telefonos játékhoz kéne egy kis segítség. 30pár kártyám van és a és 300 lehetne maximum. Na most... ha akarok játszani bármelyik játékmóddal: legyen az wild, elimination chamber, kivéva a money in the bank-et, akkor azt írja ki, hogy csak 100 káertyám lehet és elértem ezt a limitet ezért nem játszhatok azzal a játékmóddal.


A kérdésem az, hogy mit lehet ilyenkor csinálni, hogy ne legyen elérve a kártya limit és tudjak rendesen minden játékmóddal játszani?


Előre is köszönöm a válaszokat.


Ja és aki meg nem ismeri a játékot, nem érdekli, nem szereti a wwe-t az meg kíméljen meg a troll, totál nem a kérdéshez kapcsolódó megjegyzésektől. Kösz.



u.i: A gyakorikérdések megbászhatja, mert ez a 3. változat ahogyan a rövid kérdést kiírom, mert a másik kettő változatra kitalált valamit hogy miért nem jó. Pedig azzal sem volt semmi gond. 1.:Tudna valaki segíteni?" a probléma: "Kérjük mellőze tudna és hasonló kifejezéseket!" 2.: Segítenétek nekem légyszíves?" probléma: "Kérjük mellőzze a válaszadásra való felszólítást, anélkül is fognak válaszolni!" Pedig ez nem is felszólítás. XD

Ezt csak azért írtam le, hogy aki még nem tudja, lássa hogy milyen egyszerű ide kérdést kiírni. XD



2019. máj. 19. 20:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és még valamit elfelejtettem. (bocsánat hogy így elkalandoztam a kérdés végén a kérdés eredeti tárgyától)

Amikor rányomok valamelyik játékmódra és kiírja, hogy max 100 kártyám lehet, ott jelzi is hogy 100/112, magyarán 100 kártyám lehet, de van 112, pedig csak 20 pár kártyám van. Ez így mi?!

2019. máj. 19. 20:35
 2/2 A kérdező kommentje:
*30pár kártyám van
2019. máj. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!