Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó számítógépes játékok...

Milyen jó számítógépes játékok vannak? Felsorolnál párat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Milyen igényeid vannak? FPS vagy TPS? Single vagy Multi? Esetleg valamilyen témájú játék?
2019. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A stratégiai szokott a legjobban tetszeni, de jöhet bármilyen.
2019. máj. 21. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

RTS: stellaris, crusader kings sorozat, total war sorozat, hearts of iron sorozat, europa universalis sorozat, age of empires sorozat

TBS: heroes of might and magic sorozat (de ugye mindenki tudja, hogy a 3on kívül nem érdemes a többivel játszani)

2019. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Heroes of Might and Magic sorozat


The Settlers sorozat

2019. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
stratégiaiból: Blitzkrieget és a command & conquer Generalsot imádtam bár igaz ezek nem mai darabok
2019. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

TBS

Heroes of might and magic 3 (1-től 5-ig minden résszel játszottam és mindegyik tetszett a maga módján, de a 3 a legjobb)


RTS

Starcraft 1 és Starcraft 2: (nekem az 1 kicsit jobban tetszik, szerintem jobb a hangulata, de mindkettőt nagyon szeretem) Ezekben az a jó, hogy ingyenesen letölthetők, csak egy battle.net fiók kell hozzá ráadásul a multiplayer is támogatva van.


Stronghold Crusader (ennek a szériának is több része van, de a crusader a legjobb. A Stronghold 3-at messzire kerüld el)

2019. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Company of Heroes 1 és 2.
2019. máj. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
mi ez a lepontozgatás? :D vagy már senki sem igazi gémer aki nem valami battle royale-lal játszik?
2019. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!