Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mobil telefonos játékokon...

Mobil telefonos játékokon belüli hirdetések megtekintése/lejátszása vonnak maguk után extra költséget (Részletek lent)?

Figyelt kérdés

A Bricks Breaker Quest-ben két pálya között villog egy gomb, hogy, ha megnézem a hirdetést, akkor kapok 30 "gyémántot" (nem tudom a hivatalos neve mi; amivel tudok beszerezni extra labdát vagy a villám alakú opciót vagy a legalsó két sor törlését).


Rákattintottam este és ma párszor, lement egy 30 mp videó és ennyi, utána kaptam a plusz harminc "gyémántot" mindig, nem írta, hogy fizessek azonnal.


DE!!!


Erre jár valami extra költség, amit utólag kiszámláznak és pl mobilszámla fizetésével fizetnem kell?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 23. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned, pont azzal fizettél, hogy megnézted a videót, amiért ők bevételhez jutnak. De ha a videót mobilinternet kapcsolattal játszottad le, az beleszámított az adatkeretedbe. Ma már nem árulnak olyan csomagot ami túlforgalmazási díjas, de ha véletlenül ilyen (5+ éves) csomagban vagy és el volt fogyva az adatkereted, akkor a szolgáltató az adatforgalmat hó végén kiszámlázza.
2019. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most megnyugodtam! Ment a zöld kéz!
2019. máj. 23. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!