Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik XBoxhoz, vagy play...

Létezik XBoxhoz, vagy play stationhoz billentyűzet?

Figyelt kérdés
Csak vezeték nélküli vagy vezetékes joystick is létezik? Milyen elemet célszerű venni a vezeték nélkülihez és mennyi ideig bírja egy joystick?
2019. máj. 24. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Most akkor micsoda?

Billenytűzet, vagy joystick vagy gamepad, vagy micsoda?

Miért olyan nehéz egy ilyen egyszerű kérdést értelmesen leírni?

2019. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egy hanem három különálló kérdést tettem fel.
2019. máj. 24. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Xboxot tudom jobban, a PSt csak nagyjából. Gondolom XBOról és PS4ről beszélsz, a régebbi gépeknél nem igazán volt kiforrva ez.

Xboxon bármilyen USB billentyűzetet használhatsz, tudtommal PS4en is. Viszont a játékokba csak azoknál működik amik külön támogatják.

A mai gépeknél a vezeték nélküli joy az alap. Ha van is vezetékes az valami utángyártott cucc. Természetesen töltőkábellel (valamiféle alap usbc talán amit bárhol lehet kapni) használhatod vezetékesen is ha akarod.

Elemet csak Xbox joyba kell venni én az Eneloop márkát javaslom nagyon sokat bírnak és sokáig használhatod őket. A tölthető 1900as simán jó kell, hogy legyen. A combosabbak (2500+) általában kevesebb töltést bírnak ki. Vehetsz xbox gyári elemeket is de azok elég kis teljesítményűek és drágák. Ajánlott 2x2 dbot venni és kettőt töltesz amikor kettőt használsz. Két teljesen töltött elem 30-40 órát is simán ki szokott bírni (a rezgés használaton sok múlik).

Playstationban gyárilag be van építve egy akkumulátor, de cserébe a legolcsóbbak egyike, ráadásul sok extra fogyasztó is van rajta amit nem lehet kikapcsolni. A PSes ismerőseim engem 6 órákkal ijesztgettek egy teljes töltéssel.

2019. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagy dilemmám mennyire jó a játszhatóság joystickon billentyűzet és egér összeállitáshoz képest. Pl ha 3ds a játék és körbe akarok nézni az egeret rutinosan használom. Joystickkal meg azt se tudom hogy működik, nyilván gombokkal lehet balra jobbra fel le nézni, vagy nem tudom.
2019. máj. 27. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Benne van a szabályzatban, hogy egyszerre egy kérdést tegyél fel.
2019. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!