Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a legolcsóbb módja a WoW...

HGYG11 kérdése:

Mi a legolcsóbb módja a WoW játszásának számomra?

Figyelt kérdés

Meg kell venni kompletten az összes verziót, vagy valami más alternatíva van rá?

Egy Battle chest et használtam és gondolkodok hogyan lehet a leggazdaságosabban megoldani.

Válaszokat előre is köszi.



2019. máj. 29. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
elvileg most már csak a legutolsó kieget kell megvenni
2019. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Jelenleg úgy működik, hogy az alap játék ingyenes (tehát a játékot nem kell megvenned), viszont havidíjat kell fizetni. Ezzel az utolsó előtti kiegészítőig mindent csinálhatsz, elmehetsz a területekre, stb.


Ez általában hátrányokkal jár, mivel minden kiegnél megemelik a maximum szintet, de mivel neked csak az utolsó előtti kiegészítő van meg az előfizetéssel, így jelenleg 120 helyett csak 110-ig fejlődhetsz, nem mehetsz a legújabb instákba, stb.


Szerintem az elején érdemes kipróbálni az ingyenes részét (ez 20-as szintig megy, addig tudsz fejlődni), ha tetszik, akkor 1 hónapra előfizetni rá és ha tényleg nagyon tetszik, csak akkor megvenni az utolsó kieget.

2019. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
És akkor mi történik, ha kijön a következő kiegészítő?
2019. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
csak a BFA-t kell megvenned és a havidíjjat fizetni, jelenleg. Jövőre jön ki új kiegészítő, úgylátszik hogy az utolsó
2019. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsótól szerintem még emssze lesz.
2019. máj. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 A kövi kiegben jönnek a void lordok és a story kimerül. Bár lehetséges hogy nem ugranak rögtön a végére hanem csinálnak egy filler expansion-t mint ez mert ez is az
2019. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha kijön a következő kieg, akkor értelem szerűen azt is meg kell venned, a Battle for Azeroth meg bekerül az alap, ingyenesen játszható kupacba (mivel az lesz az utolsó előtti kiegészítő). Ezért is tartom g*ciségnek mondjuk az ingyenes alapot, mert eddig az alap volt 20 euró, a kiegek meg 40, de mivel az alap most már ingyenes, azonnal 60 eurót fognak kérni kiegenként, hogy attól is bezsebeljék az extra pénzt, aki egyébként már sokszor megvette a kiegeket (amiket bepakolnak az alapba).
2019. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel Legion is elhetett volna az, hisz a classic iddején még úgy volt, hogy Sargeras lesz a vége, és hát ha úgy vesszük Sargeras ott el eltt intézve. Addig tolni fogják míg van bevételük.
2019. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Én is gondolkodok a megvételén!

Melyik szerveren játszanak leginkább magyarok és most nem sértegetni szeretnék senkit de nem a tízen éves vér Pistikékre gondolok akik kiakadnak azon ha este 11-kor nem megyek raidelni mert másnap nekem dolgoznom kell! Hanem az idősebbekre 20+

2019. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!