Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi okozza ezt? Hogy lehetne...

Mi okozza ezt? Hogy lehetne kijavítani?

Figyelt kérdés
FIFA19-ben a menedzser karrierben azzal a problémával szembesültem, hogy két meccs között miközben megy a naptársáv a játék egyszerűen kidob.

2019. jún. 5. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Amiket már próbáltam:újból elindítani a pc-t,a játékot rendszergazdaként elindítani,geforce experienceben optimalizáltam,frisítettem a játékot,letöltöttem az új nvdia illesztőprogramot.Egyik nap kezdte el csinálni, de a másik két karrierben ezt a problémát nem tapasztaltam.
2019. jún. 5. 12:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet sérült a mentés. Az EA supportja segíthet (feltételezem, hogy eredeti a játék).
2019. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eredeti a játék. Beszéltem a EA supportta. Küldtek emailt hogy töröljek néhány fájlt de ahogy visszalépek az Origin kliensbe újból ott vannak a törölt fájlok.
2019. jún. 5. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!