Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet sims3-ban több...

Hogy lehet sims3-ban több simem egy háztartásban, mint a megengedett?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha a családban legyen sok állat és sok gyerek. Tudom, hogy nehéz annyi simmel játszani, de így nem érzem teljesnek, hogy ha nagy családot csinálok, alig lehet állatom.

Van erre valami csaláskód vagy valami egyszerű mód? Olvastam, hogy mod-dal megoldható, de még sosem használtam mod-ot. Azt is sok helyen írták, hogy a játék random leállhat vagy belassulhat, amit szintén nem szeretnék.

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. jún. 9. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ő is moddal csinálja. Esetleg h tényleg nem lehet mással, valaki írna tapasztalatokat, hogy mennyire befolyásolja ez a játék működését? Például lefagy, lassul?
2019. jún. 11. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A Sims nagyon nem bírja a modokat meg a kiegészítő tartalmakat, így ilyen komoly szinten belenyúlni nagyon nem ajánlott. Lehet 5 percig jó móka, aztán meg lefagy, Sims3.exe leállt, beragad a grafika, stb stb.

Én is nagyon örültem hogy 200 féle autót fel tudtam rakni kiegészítőnek, cserébe most már hol végtelenségig tölt, hol hibás a textúra, hol nem tud menteni stb., csomó gond van vele. A Sims 3 hírhedt arról hogy nagyon nem modbarát, hiába van hozzá rengeteg.

Amúgy meg alapon 8 tagja lehet a családnak, ebbe belefér 2 felnőtt, 4 gyerek meg 2 állat, az elég jó szerintem. Vagy csinálj egy családot ahol egy ember van és 7 állat, meg egy másikat ahol 2 felnőtt és 6 gyerek, és játssz velük felváltva, barátkozzatok össze, és akkor össze tudnak járni, mittudomén.

2019. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!