Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Hogy lehet sims3-ban több simem egy háztartásban, mint a megengedett?

Szeretném, ha a családban legyen sok állat és sok gyerek. Tudom, hogy nehéz annyi simmel játszani, de így nem érzem teljesnek, hogy ha nagy családot csinálok, alig lehet állatom.

Van erre valami csaláskód vagy valami egyszerű mód? Olvastam, hogy mod-dal megoldható, de még sosem használtam mod-ot. Azt is sok helyen írták, hogy a játék random leállhat vagy belassulhat, amit szintén nem szeretnék.

A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témában: Sims

jún. 9. 18:58  Privát üzenet  

A válaszok
https://www.youtube.com/watch?v=R1y99CwPdNc

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 10. 00:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, de ő is moddal csinálja. Esetleg h tényleg nem lehet mással, valaki írna tapasztalatokat, hogy mennyire befolyásolja ez a játék működését? Például lefagy, lassul?

# 2/3Időpont jún. 11. 21:29 Privát üzenet

A Sims nagyon nem bírja a modokat meg a kiegészítő tartalmakat, így ilyen komoly szinten belenyúlni nagyon nem ajánlott. Lehet 5 percig jó móka, aztán meg lefagy, Sims3.exe leállt, beragad a grafika, stb stb.

Én is nagyon örültem hogy 200 féle autót fel tudtam rakni kiegészítőnek, cserébe most már hol végtelenségig tölt, hol hibás a textúra, hol nem tud menteni stb., csomó gond van vele. A Sims 3 hírhedt arról hogy nagyon nem modbarát, hiába van hozzá rengeteg.

Amúgy meg alapon 8 tagja lehet a családnak, ebbe belefér 2 felnőtt, 4 gyerek meg 2 állat, az elég jó szerintem. Vagy csinálj egy családot ahol egy ember van és 7 állat, meg egy másikat ahol 2 felnőtt és 6 gyerek, és játssz velük felváltva, barátkozzatok össze, és akkor össze tudnak járni, mittudomén.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 12. 22:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sims4-ben hány ember lehet összesen egy háztartásban?
Sims Freeplayben hogyan lehet több kutyám/macskám egy háztartásban?
Melyik az a mod Sims4-hez, amiben 8-nál több sim lehet 1 háztartásban?
Egy háztartásban hány hosszabbító üzemelése a megengedett?
Wizz airrel utazok a hétvégén budapest-frankfurt útvonalon, valaki esetleg tudja kézipoggyászba mennyi a megengedett vihető dohány mennyiség?
Van olyan csalás a Sims 2-ben amivel több tagja lehet a családomnak mint a játék által megengedett?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!