Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az InstantGaming oldal megbízh...

Máté Bodnár kérdése:

Az InstantGaming oldal megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretnék rajta játékot venni. Paypal-al akartam venni de nem tudtam regisztrálni. Így simán bankkártyával mennyire megbízható?

2019. jún. 17. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk én soha nem adnám meg a bankkártyám számát sehol a neten... hacsak nincs egy külön "játszós" bankszámlád ilyen esetekre...
2019. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert próbáltam paypal-t csinálni de nekem ilyen Tiszántúli takarék vagy milyen bankkártyám van és nem engedte megcsinálni.
2019. jún. 17. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hét és jön a Steam summer sale. Ott legálisan vehetsz játékot, az ilyen feltűnően olcsó és az eddigi legolcsóbbra leárazott árnál is alacsonyabban áruló oldal mindig gyanús, hogy vajon honnan és miért árulnak áron alul valamit, mikor teljes áron vagy akciósan is megveszik az emberek. Kivéve, ha orosz, CIS, SEA meg hasonló régiókódokról van szó, amit eleve nem tudsz beaktiválni az EU-ban.
2019. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!