Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIGYELEM SAMP-OSOK! Ki ismeri...

FIGYELEM SAMP-OSOK! Ki ismeri a Parkour Dm Stunt Szerver-t Rövidítve PDSS És kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
szar
2021. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van az előttem szóló sampos tesának, gagyi szerver az, kivan halva, senki nem jár már fel, régen voltak fent tagok Khenta, shield, under, meg jó csajok Maya, Viki, Szandi stb..A Stunt Life szerver sokkal jobb
2021. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Én pár éve játszom a szerveren. Utolsó időszakban egy 14 éves játékos (Bonez) olyan dolgokat engedett meg magának, ami botrányos. Nem tudom, hogy valóságban mennyire bánthatják, de jobb lenne megelőzni, hogy egy újabb bűnöző termelődjön kk a társadalmunkban. Ráadásul olyan maci iszlám fejjel elég érdekes, hogy ő nézi meg mások külsejét.

Szerveren mindigis voltak "nagyszájúak" de ők kedvesek voltak, csak emiatt vagy elmentek, vagy megunták. (pl.: Beat, Shield, Khenta, Under, OfficialMusic, Emu)

2021. júl. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó Jean ocsimmel okosabban mert fel leszel jelentve
2022. febr. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
xD
2022. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!