Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri ps2-t...

Szerintetek megéri ps2-t venni 2019-ben?

Figyelt kérdés
Tudom már nagyon régi lassan 20 éves konzol, de tetszenek rá a játékok. Olyanokhoz fordulnék akiknek esetleg van vagy mai napig használják ha egyáltalán van még valaki :D

2019. jún. 28. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha van egy viszonylag jó pc-d akkor semmi értelme mert van emulátor.
2019. jún. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Hogy ne érné meg? Simán! Érdemes ezeket beszerezni, mert egyrészt játszhatsz velük kiváló játékokkal, pl Vice City Stories, másrészt 10-15 év múlva, ha nem hajtod szét a sok hülye vagyonokat fizet majd egy működő darabért, mert rájönnek, hogy nekik kell ilyen kipróbálni. Én ezért szereztem be már 3 darabot a jófogáson, befektetési céllal, szinte ingyen hozzádvágják.
2019. jún. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze! Remek kis konzol, millió játékkal. Nálam a mai napig használatban van az öcskös (PS3) és a papi (PSX) mellett.

Vannak ugyan emulátorok, de az nem ugyanaz az élmény + elég macerás egyik-másik.

2019. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ködzi a válaszokat, van számítógépem ami elég jó ahhoz hogy vigyen mai játékokat de emulátorral semmiféleképpen nem akarok játszani, mert ha pl. megyek valahova ami sokszor megeshet, akkor eltudnám vinni
2019. jún. 29. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már elég sok emulátort kipróbáltam, de egyik se tudja visszaadni a valódi élményt, amit az eredeti hardver tud adni. Ráadásul legtöbben vannak olyan idegesítő bug-ok (belassulás, input lag, grafikai hibák,stb) amik nálam teljesen tönkre vágják a játékélményt.úgy nekem is van két PS2-öm, egy Fat és egy Slim és napi szinten játszom velük. Amellett van egy elég erős gamer PC-m is, de a mai játékok valahogy már nem tudnak annyira lekötni mint a régiek.
2019. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!