Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-en ps pluson a juliusi...

Ps4-en ps pluson a juliusi jatekok kozott a detroit become human magyar feliratos?

Figyelt kérdés
Nekem angol storeom van,de lehet valahogy valtani mqgyar regiora vagy valahogy beletenni a feliratot mert most szerintem angolul lehet csak jatszani!

2019. júl. 2. 21:57
 1/7 AncsA(6)3 ***** válasza:
A ps 4 exclusive játékok általában mind magyar feliratosak is, csal be kell állítani. A detroit is ilyen, szóval van hozzá magyar felirat.
2019. júl. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha magyar storeban veszed

különben nem

2019. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AncsA(6)3 ***** válasza:

a store nincs magyarban, csak angolul


Ha a Ps nyelve neked magyar akkor a jéték is az lesz (a felirat) de szerintem játékon belül is lehet állítani.

2019. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát pedig de

csak ha magyar storeban veszed, lesz magyar felirat

angol vagy amcsi storeban nem lesz

de nem kell nekem elhinni

majd játszátok angolul

2019. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AncsA(6)3 ***** válasza:

Hát én már kijátszottam egy ideje. Nme tudom hogyan oldod meg, hogy magyar legyen a PS store-od, de mutasd meg azt a varázslatot mert nem hiszem, hogy lehetséges. A BEyond Two Souls-nak meg a Heavy Rain-nek is van magyar felirate, azokat is ugyanaz gyártotta le, mint a Detroit-ot.


A Spiderman játék meg alap magyar felirattal indult el, amit meg se tudam változtani, pedig full angol a PS store.

2019. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én angol felirattal játszottam, szerintem nem bonyolult a nyelvezete, ha ez vigasztal.
2019. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

attól magyar a store, hogy forintban vannak az árak

en-hu

[link]

és ha megkérdezed a supportot, ők is ezt fogják mondani

a lokalizációt más országban nem kapod meg, és a fordítók sem a pénzt

mit nem lehet ezen felfogni?

2019. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!