Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Át lehet vinni a fifa 19...

Át lehet vinni a fifa 19 fiókot majd a fifa 20-ra?

Figyelt kérdés
Érdekelne , hogy lesz-e majd ilyen lehetőség ,hogy át lehetvinni.

2019. júl. 11. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nincs. Szerinted akkor miert kell minden evbe megvenni 20 ezerert?
2019. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kell megvenni egy évvel később? Ugyanazt tudja, mint 4-5 évvel ezelőtt... Csak lehúzás.
2019. júl. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet! És nem akarok beleszólni mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mire költi a pénzét, de fifára nem költenék! Érdemben nem tudnak újítani és lehúzás az egész (ultimate team)/ elég sok rosszat is olvasni nem csak casual playerektől, hanem profiktól is pl., hogy egy meccsnek előre megvan a végkimenetele. Szóval csinálhatsz akármit, ha az EA nem akarja, hogy nyerj. A belgák csináljak a legjobban, mert ott szerencsejátéknak minősül a FIFA pont vásárlás, épp ezért betiltották. Bár biztos olvastál már róla.
2019. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

én értem hogy pénz pazarlás , személy szerint nem fogom megvenni 20ezerért ,megvárom míg lemegy az ára és 6-7-8ezerért majd meg lehet venni, én már csak azt várom hogy rájöjjenek ez így nem mehet tovább és befejezik az évente "új" fifa rész kiadást , és egyetlen rész lesz évekig , amit folyamatosan frissítenek ,évente a toty meg az ilyen eseményekért meg még nagyobb frissítéssel adnának ki.

én így látnám át jól a dolgokat ,mert így elég rossz ez a dolog

2019. júl. 12. 17:09
 5/13 A kérdező kommentje:
több hónapnyi munkát (ultimate teamben a csapattal) kidobni a kukába eléggé rossz
2019. júl. 12. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a EA.. Pay-to-win
2019. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mire lemegy annyira az ara nagyon kevesen fognak vele jatszani, mert addigra kijon az uj FIFA es a fifasok nagyresze minden evbe megveszi az újat.
2019. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, honnan veszed ezt a baromságot? Bőven játszanak vele egész évben.. És nem csak egyszer akciózzák le, mire kijön az új. Rengetegen vannak úgy, mint a kérdező, és az online rész bőven pörög azután is, hogy kijött egy újabb rész.. De természetesen a Weekend Leauge kilőve, de azt amúgy is jobban megéri játszani annak aki tud is..
2019. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erdekes Pcn jatszok es 10 perceket kell varni hogy fifa17be talaljon egy meccset
2019. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert Ps4-en és Xbox-on játszák a legtöbben. Egy kis olvasás még nem ártott meg senkinek.. Pc-n, ha jól tudom 100 vagy 200 K között adtak el, ehez képest a két konzolra összesen 5 milliót!! Remélem érzed a különbséget.
2019. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!