Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Minecraft-ban...

Hogyan lehet a Minecraft-ban két karakternek (játékosnak) egy világba csatlakozni?

Figyelt kérdés
Elsösorban két számítógép kell. Az megvan. A további lépéseket aki tudja, az megírja? Ha igen, akkor köszönöm!

2019. júl. 12. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd meg LAN-ra, és "szerver" lesz belőle, de csak azok tudnak belépni, akiknek van LAN emulátora, tehát két számítógép nem kell. LAN emulátor alatt mit értek? Pl: Hamachi, bár ennél jobbak is vannak
2019. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha mind a két gépen megvan jogtisztán a Minecraft, akkor akár neten, akár helyi hálózaton lehet csatlakozni a "játék csinálójához" a barátok közt keresd.
2019. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom valami számkódot is be kell írni, ami akkor jelenik meg a chatben, amikor megnyitom LAN-ra a világot. (port)
2019. júl. 12. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha te nyitod LAN-ra, a partnernek kell ezt megtennie. Ha a partnered nyit LAN-ra, akkor neked kell megtenned. Mindkét esetben mindkét félnél legyen a folyamat engedélyezve a tűzfalban, vagy legyen kilőve a multiplayer idejéig
2019. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hali! aternos.org -ra nézz fel! Én haverokkal onnan játszok mindig,remélem tudtam segíteni! Pacsi! További jó játékot!
2019. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkitöl! Egy kérdésem még viszont lenne: Megvan ugye a fizetös Minecraft. Ehhez tartozik egy google fiók. Szeretnék egy másik karaktert is csinálni. Kijelentkeztem a meglévö fiókból. Aztán a regisztrációra kattoltam. Meg is csináltam. (jelszó, stb.) Beléptem a játékba, de csak a Demo verziót adta ki. A kérdés, hogy minden másik fiók esetén meg kell venni a játékot? (a google fiók is másik volt)
2019. júl. 13. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, egy fiókhoz csak egy játék tartozik, szóval még egyszer meg kell venni a játékot amennyiben szeretnél még egy fiókot.
2019. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az Aternos nem ajánlott, mert várakozni kell a szerver elindulására, valamint sok korlátozása van
2019. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az aternos nagyon is jó. Én is azt használom,ha várakozni is kell 2-3 perc alatt megvan.1 karakterhez 1 minecraft jár.
2019. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egy egyszerű keresés a youtubeon: "minecraft hamachi lan"
2019. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!