Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Playstation store?

Ha ps store-ban vettem egy játékot, hogyan tudok játszani vele psben? Most csinálok először ilyet és nem igazán értem mi merre van.

júl. 12. 20:45  Privát üzenet  

A válasz
Store-ba megveszed letölti és játszol.. ennyi

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 13. 01:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
PlayStation 4-re hogyan lehet a Uplay Store-t telepíteni?
Magyar playstation store-on miért nincs magyar felirat?
Battlefield 4 Premiumot hogyan érdemes megvenni? Az alapjátékot korábban a PS Store-ból vettem meg.
A playstation store törli a játékokat/dlc-ket?
Ha a ps store-ban veszek egy játékot akkor az a többi fiókon nem lesz elérhető csak ahol vettem? (ps4)
Ha a Playstation store-ban veszek egy játékot de később letörlöm akkor utána újra fizetni kell érte ha megint szeretném letölteni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!