Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Cronical Riven Main nevű felhasználó kérdése:

Melyik championt tudnám mainelni?

Sziasztok. Gold 2 vagyok, és kezdek ráunni a champion poolomra. Yasuo, Zed, Akali, Lee. Amikor elkezdtem játszani a játékot, barátaim mondták, hogy játtszam ezeket, mert ez fun. De ráuntam a hősökre, és ezek tipikusan azok a hősök, amikkel mindenki tolja, és szeretnék rátalálni arra, akit ÉN szeretek. Igazából minden lanen játszom, de szeretnék találni valamit, és valamilyen lanet ahol tényleg ki tudom bontakoztatni a skillemet. Ti hogy találtátok meg a main hősötöket? Vélaszokat előre is köszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: League, Champ, hős

júl. 12. 20:48  Privát üzenet  

A válaszok
Nagyon bírtam Blitzcranket a hook-ja miatt, aztán rájöttem, hogy azért nehezen lehet vele nyerni a lane-t. Egy rossz adc mellett kb hasznavehetetlen. Aztán áttértem Thresh-re, akit akkor (már nem játszom) vitték lcs-be, többször láttam olyat, hogy a rossz adc ellenére hozták a lane-t. Ugye neki is volt hook-ja, aztán elkezdtem vele játszani, végül nagyon megtetszett. (Aztán rájöttem, hogy low elon Thresh-el sem lehet carryzni, szóval rengo main voltam egy ideig.)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 12. 21:06 Privát üzenet
Én nagyon szeretem a tankos hősöket, ezért számomra nyilvánvaló hogy tankokat hozok. Mivel akkoriban nem tudtam last hitelni, jungelesként meg túl nagy a felelősség supportoltam Thresh-el, most áttértem Leonára és Braum-ra. Azóta jobb lettem jungelben, miden de valahogy hiányzik onnan valami így csak akkor megyek oda ha premadem jungeles/mides. Fontos hogy azon a poszton menj (és azzal a hőssel) akivel jól érzed magad, vagy kedved tartja (persze ezt az ésszerűség határain belül). Szerintem találd meg azt a szerepkört (assasin, tank, bruiser, adc, mage) és lanet, ahol jól teljesítesz és jól is érzed magad.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 13. 13:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik championt vegyem meg LoL-ban?
Melyiket championt vegyem meg?
League of Legends-ben elinditok egy normál game-t és mikor mindenki kiválasztotta a championt, nem kezdi el ötlteni, csak azt irja hogy about the beginn. Ez mitől lehet?
Milyen 3150IP championt ajánlotok?
Tudtok mondani jó programot amivel embereket lehet készíteni? Egyik haveromank kellene egy League of Legends-es championt kellene lerajzolnom! Mindenképpszámítógépes animációt...
League Of Legends nevű játékban melyik championt válasszam, melyik a legerősebb, melyikkel a legnagyobb fun játszani? A 3 champ: XIN ZHAO, PANTHEON, AKALI. Csak az egyikre van pénzem.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!