Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy többjátékos játékot...

Egy többjátékos játékot szeretnék készíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék készíteni PC-re egy fantasy játékot, de nem tudom hogy kell megcsinálni multiplayerre. Olyanra gondoltam amit több gépen is lehet játszani és van fps mód. Milyen program kell ehhez? És ha sikerül megvalósítanom hol tudnám kiadatni?

2019. júl. 18. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ez nem könnyű dolog. Ha ezekkel az alap kérdésekkel sem vagy tisztában, akkor kicsiben kezdj.


Mihez értesz? Animálás, programozás, 2D/3D objektumok elkészítése, játékmenet dizájn, írás, stb.?


Én is most kezdek ezekkel ismerkedni, sőt sok mindennel csak szeretnék kezdeni, de én a GameMaker segítségével tervezek majd néhány egyszerűbb koncepciót megvalósítani.


Egyébként a Unity és az Unreal Engine 4, azok a motorok, melyekkel a legkönnyebb dolgozni.

2019. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LeonScottKennedy ***** válasza:
Ilyen kérdések után szerintem a kérdezőnek halvány gőze sincs, mi az a játékfejlesztés. Nemhogy még grafikus motorok, 3D modellezés, ilyenek... Egyből multi, mi? :)
2019. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!