Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak olyan pvp, vagy multipl...

Vannak olyan pvp, vagy multiplayer játékok, ahol ha különböző platformról játszanak játékosok (android, iphone, pc, stb) akkor ugyan azon a szerveren játszanak?

Figyelt kérdés

Tehát én androidon játszom, és játszhatok olyan játékossal, vagy ellen aki iphone-ról vagy windows-ról játszik?

Vannak ilyen játékok?



2019. júl. 21. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azok a jàtèkok amik támogatják a kereszt platformot. Kb 2-3 van a világon
2019. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mik ezeknek a nevük? :D
2019. júl. 21. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Fortnite, dauntless, rocket league, minecraft, ark, happy wars, paladins, roblox


Van meg par, viszont ezek kozul se jatszhato mindegyik minden platformon :)

2019. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt tegyük hozzá, hogy Arknál csak akkor van cross platform, hogyha Windows Store-ban veszed meg a játékot, és csak megadott szervereken van így.

Szóval ha steamre van meg, akkor nem fogsz tudni xboxosokkal játszani.

2019. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja. Bocs hogy nem soroltam fel, de rohantam. De nagy reszt leirták. Es ahogy mondták, nem mindegyik platform ugy sem. Plusz függ hol veszed meg. Vagy milyen szerverek elérhetőek adott régióban..
2019. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!