Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V full gyári lemez 4 éven...

GTA V full gyári lemez 4 éven át működött, most meg inicializációs hiba folyamatosan? Ez mi?

Figyelt kérdés

Még 2015-ben vettem meg PC-re a GTA V-t/Onlinet, egészen idén tavaszig kifogástalanul működött, azt leszámítva hogy sokszor a végtelenségig töltött meg ilyesmi. Viszont amióta a legutóbbi patchet megpróbáltam leszedni, állandóan ilyet ír ki mikor megpróbálom elindítani: "err gfx d3d init", a szokásos Windows error-hanggal kísérve, majd a program leállt. Valami inicializációs hibáról karattyol, és hogy telepítsem újra ha továbbra is fennáll. Laza négyszer telepítettem újra a nulláról (tehát alapjáték + az összes patch), ami ha kiszámoljátok mennyi időbe telik rájöttök hogy nem 5 perces mulatság, és mind pocsékba ment, továbbra is ugyanez a hiba, nem tudom elindítani. Már forr az agyvizem, egyszerűen semmi nem oldja meg. Még egyszer hangsúlyozom, teljesen gyári a játék, soha semmilyen moddolás vagy ilyesmi nem történt rajta. Patch letöltés után lett ilyen. És nem segít az újratelepítés.

Valakinek volt hasonló? Ti hogy oldottátok meg, mitől lehet ez?



2019. júl. 22. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami drivert hiányol szerintem.

Google-ben nem néztél még utána ennek a hibaüzenetnek?

2019. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez az hogy utánanéztem, és semmi megoldás, főleg az újratelepítést írja mindenhol, meg hogy töröljek valami fájlokat a célmappából, de az se oldja meg, újrarakja őket és megint ugyanez.

Pont ez az ami kiemelten bosszant, hogy 4 éven át működött (tehát kizárható a driverhiány, mert akkor már az elején sem ment volna), most meg már nem megy. Mert mondom ha az elején sem indul akkor lehetne driverhiány, vagy hibás lemez stb., de nem erről van szó, 4 évig játszottam vele szinte napi szinten, 1-1 ritka összeomlást meg a sok várakozást leszámítva semmi baja nem volt, frissítések letöltésekor sem.

2019. júl. 22. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt próbáltad már?


1. Go to the configuration file location.

2. Open settings.xml with your text editor of choice.

3. Find DX_Version and change the value to 0.

4. Save your changes and run the game.

2019. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, ezt még nem. Csak sajnos pont letöröltem a játékot, úgyhogy csak holnap tudom kipróbálni legkorábban majd.
2019. júl. 22. 19:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a tippet.
2019. júl. 22. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs mit
2019. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!