Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit ajanlotok? A tobbit lent...

Mit ajanlotok? A tobbit lent kifejtem. ;)

Figyelt kérdés
Most olvastam ki a Mindhunter cimu konyvet, ami nagyon tetszett es elkezdtem keresgelni ehhez hasonlo konyveket viszont semmi ilyen fajtat nem talaltam. Arra szeretnelek kerni titeket, hogy ha esetleg tudtok ehhez hasonlo konyvet, akkor azt ne tartsatok magatokban!;) (egy kis segitseg, hogy mirol is szol: a ‘80-as evekben megalakult az FBI Viselkedestudomanyi reszlege, ami azzal foglalkozik, hogy miert is gyilkolnak a gyilkosok/sorozatgyilkosok).

2019. júl. 26. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló könyvek címkék alapján:

Joseph D. Pistone – Richard Woodley: Fedőneve: Donnie Brasco

Cheryl Strayed: Vadon

Anthony Bourdain: A konyhafőnök vallomásai

Kevin Dutton: Sikeres és bölcs pszichopaták

Irvin D. Yalom: Szerelemhóhér és más pszichoterápiás történetek

Susan Cain: Csend−15%Rita L. Atkinson – Richard C. Atkinson – Edward E. Smith – Daryl J. Bem: Pszichológia

Julie Garwood: Árnyéktánc

Kevin Lyon: A sorozatgyilkos

2019. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! Rengeteget segitettel!
2019. júl. 26. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerzőpáros másik könyve: Sötétség

Vagy Thomas Harrris Hannibal sorozata (A vörös sárkány, A bárányok hallfatnak, Hannibal)

2019. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!