Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyiket ajánlanátok először?

Ti melyiket ajánlanátok először?

Figyelt kérdés
Leiner Laura - Szent Johanna Gimi vagy Leiner Laura - Bexi sorozat. Csak mert nem tudok dönteni. Válaszokat előre köszönöm.

2019. júl. 29. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szent Johanna Gimi én mindenképpen azt olvasnám először.
2019. júl. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenképpen a Szent Johanna Gimi-vel kezdeném :)
2019. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit olvastál eddig tőle?

Én Szjg-vel kezdtem, aztán volt az Akkor szakítsunk, azután a Bexi, közben a Bábel és most várom az Iov 3.részét.

Mindenképpen a szent johanna gimivel kezdeném mert az úgy van felépítve, hoyg félévenként, és egyébként tök jó sztori.

Ha utána olvasod a bexit akkor jobban élvezed mindkettőt. Ha fordítvaakkor nem annyira

2019. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 molnraranka válasza:
100%
Szerintem ha az szjg-vel kezded, akkor jobban fogod szeretni a többi művét is. Jobban ráhangolódsz a stílusára is.
2019. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poormariska válasza:
100%
Én a szent johannat olvastam először és utána a bexit. Igazából a bexi után nem éreztem annyira azt a ,,szent Johanna érzést mint amikor először olvastam.
2019. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szjg-vel kezd. Én is azzal kezdtem. :)
2021. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kezd a Szent Johannával, mivel azt át tudod érezni, és hozzászoksz Laura írásmódjához. Utána olvass valami rövidebbet, mint a Bábelt, Akkor szakítsunkot vagy Mindig karácsonyt, majd jöhet a Bexi és az első IOV trilógia, és utolsónak az IOV második trilógiájának az első részét.
2021. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!