Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok az első sztorimról?

Mit gondoltok az első sztorimról?

Figyelt kérdés

Az kis részecskét írtam meg ma, mert egy ismerősöm mesélt a wattpadról, és gondoltam teszek vele én is egy próbát, miután segítettem neki 1-2 dolgot helyretenni az ő sztorijában.


Itt van:

[link]


Jöhet negatív vélemény is, de akkor kérlek írjátok le hogy mi a rossz benne, és ne csak annyit hogy "szar".



2019. júl. 29. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Odáig olvastam, hogy valós katonai tapasztalatok... Végigvitted a Call of Duty-t vagy mi?


Kizárt, hogy valós katonai tapasztalataid legyenek! Nekem vannak! hátárőr voltam a nyugati határon, aknamezőn! Tudnék mesélni!


Aztán beleolvastam az első 50 sorba, lássuk... hátha, tele van hibával, fogalmazási gondjaid vannak, szóismétlések tömkelege, rossz a tagolás, nincsenek vesszők, néhol zavarosak a mondatok. A beszédet Magyarországon NEM jelöljük idézőjellel...

2019. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy kis részecskét*
2019. júl. 29. 10:25
 3/8 A kérdező kommentje:

Első:


Ki mondta hogy az én tapasztalataimra épül? Te most vagy kemény hallucinogént szedsz, vagy nem megy a szövegértés, mert én szemmel láthatóan tapasztalatokat írtam, és sehol nincs ott hogy ezek az én tapasztalataim lennének. Ami meg az idézőjeleket illeti, azt kijavítom, nagyrészt angol nyelven olvastam, szóval nem tudtam hogy magyarban nem jelölik idézőjellel a párbeszédet.


Egyébként meg kevésbé tróger választ is írhattál volna. Nem értem hogy miért kell ilyen lekezelő hangnemben írni. Én megértem hogy nem mindenkinek tetszhet, ettől függetlenül lehet szépen is jelezni a nem tetszésedet.

2019. júl. 29. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt a pökhendi hisztit látva el is ment a kedvem attól, hogy beleolvassak... Pszichológus látott már?
2019. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyelőre tetszik. Várom a folytatás. :)
2019. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*folytatást (előző vagyok)
2019. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de szerintem ez egy igazán korrekt válasz volt, csupán nem emelt az egekig minden második szavával. A nyers és a szerinted "tróger" hozzászólás között elég nagy a különbség, a mostani esetben is az előbbiről van szó.
2019. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos, még az előző vagyok!


Én tényleg nem bántani szeretnélek, de olyan magasztosan írtál vissza egy nálad valószínűleg sokkalta idősebbnek, hogy ez már bökte a csőröm.


Ettől függetlenül fogalmazhatsz jól, lehet kifinomult stílusod és frappáns ötleted/ötleteid, ám ezeken dolgozni kell. Én nem olvastam az írásod, mivel már gondolom leszedted, de örülnék neki, ha esetleg elküldenéd. Megpróbálhatok segíteni.


A kritikával kapcsolatban pedig annyi, hogy nem mindenki fog ilyen szépen és kedvesen hozzádfordulni. Főleg akkor nem, ha ki is szeretnéd adatni a művedet.

2019. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!