Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13 éves fiúnak könyv?

13 éves fiúnak könyv?

Figyelt kérdés

ajándékba szeretnék vásárolni fiúnak könyvet.

ezen a kettőn gondolkodtam:

-Kerstin Gier-időtlen szerelem

-J.L.Armentrout-Luxen sorozat

Melyik lenne jobb választás?



2019. aug. 3. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmm,egy fiú lehet hogy jobban örülne

Anthony Ryan Draconis Memoria trilógiájának(sárkányos),esetleg Rick Riordan Kane krónikái(Kaland).

De a Luxen "űrlényes" ,az Időtlen szerelem időutazásos....


De milyen szempont alapján vennéd a könyvet?

2019. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak az időtlen szerelemet olvatam az nagyon tetszett, de egy fiúnak nemtudom mennyire tetszene
2019. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha a 2 közül kell választani, akkor inkább az Időtlen szerelem. A Luxen túl lányos egy fiúnak, szerintem. De miért nem választasz “fiúsabb” könyveket? Pl. Rick Riordan Percy Jackson sorozatát.
2019. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak az Időtlen szerelem trilógiát olvastam, nagyon tetszett, de nem hiszem, hogy egy 13 éves fiút nagyon megfogna.

Amit ajánlanék az a Hatalom trilógia, 1. része a Hamis herceg, Fiúval a főszerepben és rohadt jó.

2019. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudod, hogy szereti az ilyen jellegű könyveket akkor hajrá! (Egyébként akkor Időtlen szerelem).

De ha érzésre akarsz vásárolni, akkor egyetértek az előttem szólókkal. Ezek elég lányos könyvek, fiúk ritkán olvassák.

Percy Jackson könyveket ajánlom én is vagy az Útvesztő sorozatot. De jó lenne tudni az érdeklődési körét.

2019. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!