Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha elkezdtem két három oldalas...

Ha elkezdtem két három oldalas novella feleségeket írni. Hol tudom őket ki adatni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 17:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Nah elírtam. nézzétek el nekem telefon...
2019. aug. 8. 18:01
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Magánkiadás
2019. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A telefon csak a feleség/féleség hibát magyarázza, a másik négyet nem.


Novellákat hármasával kiadók nem adnak ki. Próbáld meg elküldeni egy irodalmi lapnak, bár erősen kétlem, hogy egy első próbálkozás, amit valószínűleg át sem olvastál rendesen, és így tele van helyesírási és nyelvhelyességi hibákkal, meg fog jelenni bárhol is.


Hogy megnézd, hogy is állsz ezzel az egésszel, én azt ajánlom, hogy töltsd fel a Merengőre az egyik kész írásodat. Rengeteg hobbiíró alkotása van fent az oldalon, azonban az adminok nem engednek fel akármit. Átolvassák, és ha elég benne a hiba, visszaküldik. Nézd meg, hogy egy non-profit oldalnak elég vagy-e, mielőtt kiadni szeretnél.

2019. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!