Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurának vannak LMBTQ...

Bells44 kérdése:

Leiner Laurának vannak LMBTQ karakterei?

Figyelt kérdés

Eddig úgy hallottam, úgy tudom, hogy LL nem ír a könyveibe semmilyen meleg szálat. Szóval ha tudjátok, légyszi pontosítsátok nekem!

u.i.: Nem támadok ezzel, se semmi ilyesmi. Egyszerűen csak érdekel. Köszi a válaszokat!



2019. aug. 10. 13:02
 1/4 anonim válasza:
87%
Igen, ha jól emlékszem a 8. Részben. Már nem emlékszem a nevére, de ő volt Reni, Cortez és a francia lány lakótársa Párizsban. Ő a fiúkat szereti, Cortez egy kicsit meg is ilyedt😂
2019. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Ja az az emós srác asszem Petinek hívták. Ír meleg karaktereket is
2019. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, nagyon kedvesek vagytok. Tehát van az SzJG utolsó részében egy darab meleg srác? Tehát ilyen főbb szereplő, akinek tényleg lehet történetszálat kitalálni, olyan nincs, aki meleg lenne esetleg??
2019. aug. 12. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Késő válasz, de nem, nincs ilyen főszereplő vagy fontos szál.
2019. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!