Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Narcissa Malfoy szerintetek...

Narcissa Malfoy szerintetek gonosz?

Figyelt kérdés
Ti hogy jönnétek ki a karakterrel?

2019. aug. 10. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem,csak őrült.....
2019. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ő pont nem. Legalábbis messze nem annyira mint bármely más karakter a környezetében. Nyilván egy nézőpont kérdése, hogyha egy Hermionéhoz, Siriushoz, Lupinhoz hasonlítod akkor annak mondható, de amúgy meg semmi rossz dolgot nem nagyon lehet a nevéhez kötni, azon túl hogy a férje egy halálfaló. Nem egy Bellatrix-kaliber, maradjunk annyiban. Szóval nem, nem mondanám gonosznak.
2019. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük, hogy gunyolodik Sirius, a saját unokatestvére halálán, akkor igen.

Ha azt, hogy Voldemort szemébe hazudott nem.

Ha azt, hogy ezt legfokepp önös érdekből tette - mert korábban semmi baja nem volt azzal, hogy a baráti köre muglikat kínoz és oldokol - akkor nem tudom.

2019. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az. Az, hogy van benne egy minimális emberség (félti a saját családját) egy olyan minimum szint, aminek a megütése még nem tesz jóvá, csak relatívan kevésbé gonosszá, mint mondjuk Voldemort. De Narcissának nemigen volt kifogása a halálfalók gyilkosságai ellen, őszintén osztotta a férje nézeteit, az aranyvérűség-mániát, és valóban, képes volt a fiával egykorú gyerekeket is fenyegetni és gúnyolni, akikről tudta, hogy halálos veszélyben vannak, és nem igazán vannak jó esélyeik (a 6. rész elején.) Azért a szülői szeretetre sok gonosz ember is képes. Luciusról meg még annyira sem kell vittkozni, ő aztán tett fajsúlyos dolgokat, és a 2. részben konkrétan meg akarta gyilkoltatni a mugli születésű gyerekeket(!).
2019. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mikor gúnyolódott Sirius halálán?
2019. aug. 12. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra én sem emlékszem. Szerintem összekeverik Bellatrix-szal (aki viszont tényleg egy velejéig gonosz,őrült szipirtyó).
2019. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Narcissa minimálisan gonosz, annyira, hogy hatni tudott rá a családja (meg Bellatrix), de az is kiderül, hogy neki azért annyira nem fontos Voldemort, meg a sötét oldal.
2019. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik rész elején, amikor aztán ki is vonulnak Dracoval Madam Malkin talarszabaszatabol, és inkább atmennek a Shanda és Shelymesbe. Asszem az a sorsdonto érv, hogy az olyanokat is kiszolgaljak, mint Hermione.
2019. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
4-es tökéletesen leírta, attól mert Narcissa-t az anyai ösztön és a gyermeke iránti szeretete erősebben tudta irányítani mint a Voldemort iránti hűsége/tisztelete/félelme, még nem lesz egy kevésbé rossz ember. Nem volt számára gond lenézni és üldözni olyan embereket akik nem tehettek arról milyennek születtek (kb mint egy náci), de ugyanakkor Harry-t és a Weasley-ket is ellenségnek tekintette mert az övével nem megegyező világnézetük volt (szóval olyan is volt mint egy csőlátású liberális)
2019. aug. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám gonosznak. Teljesen máshogy szocializálódott, mint a pozitív karakterek, gazdag, előkelő családból származott, ahol a vér és a család és a hatalom a minden. Aztán trófeafeleség lett Lucius oldalán (persze erre nem tértek ki, de biztos vagyok benne, hogy így volt, és érdemben lós..rt sem csinál), aki szintén egy gazdag, előkelő pasas, akinek szintén a vér meg a család meg a hatalom a minden.

Nyilvánvalóan nem kedvelném, ha a valóságban találkoznék vele, nem tartom szimpatikusnak.

2019. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!