Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnatok könyvet ajánlani?...

Tudnatok könyvet ajánlani? Lány/20

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a szituáció,hogy régen rengeteg könyvet olvastam,es nagyon szépen beszeltem. Hosszú,normális összetett mondatok,gazdag szókincs jellemezte a beszédemet. Gimiben irodalom,nyelvtanból ötös voltam,de egy kisebb trauma miatt úgy érezem hogy egy kicsit visszafejlődtem. Szakember ajanlásával most szeretnék megint olvasni 3-4 év "szünet" után. 16-17 évesen ezeket olvastam:

-SzJg sorozat

-Bexi kb minden leiner laura könyvet

-csitt csitt sorozat

-tökéletes kémia

-keira cass könyvek

-mielőtt elmegyek

Szóval kb ilyenek voltak.

Az alábbi kategóriák érekelnek most:- romantikus irodalom

-krimi

-felnőttirodalom

-pszichológia

Olvastam Stephen King-től egy-két konyvet,Hunter S. Thompson-tól és nagyon tetszettek. Remélem ezek alapjan tudok egy kicsit segíteni ajánlani.

Előre is köszönöm.



2019. aug. 12. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Baráth Viktória könyveit tudnám ajánlani. Izgalmasak, a humora is nagyon jó.

Leiner Laurának pedig nemrég jött ki a legújabb trilógiájának első és második része. Ég veled, Maradj velem.

Remélem tudtam segíteni 😊

2019. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. aug. 13. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Isaac Asimov: Alapítvány
2019. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szabó Magda: Az őz. Olvass utána molyon hátha neked is megtetszik de elég komoly könyv. Illetve én még nagyon szeretem a Jane Austen könyveket :) meg ami még nagyon tetszett az Rácz-Stefán Tibor: Fogadj el

19/L

2019. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Krimi kategóriába nagyon tudom ajánlani Thomas Harristől a Hannibal tetralógiát :) Vörös sárkány, Bárányok hallgatnak, Hannibal, Hannibal ébredése. Így jönnek sorba

Francis Scott Fitzgeral - A nagy Gatsby :) ha a film tetszett, akkor a könyv mégjobban fog

Stephen Kingtől a Ragyogás nagyon izgi, ennek a folytatása az Álomdoktor

Metró trilógia (Metró 2033, Metró 2034, Metró 2035), ehhez kell egy kis kitartás, mert nagyon nehéz követni még a téképpel is, de megéri :)

2019. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakkönyvek: Allan és Barbara Pease könyvek, Osho könyvek

Szépirodalom: Outlander, A Végzet Ereklyéi, skandinávkrimik ( [link]

2019. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Krimiből nagyon jó még Böszörményi Gyulától az Ambrózy báró esetei című könyvsorozat:) tényleg megéri elolvasni plusz van benne szerelmi szál is.
2019. aug. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!