Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak itt olyan nok akik...

Vannak itt olyan nok akik szeretnek olvasni?

Figyelt kérdés
Nekem vannak ilyen ismerőseim,de nalluk kifullad az egész szürke 40 árnyalatában meg ehhez hasonló dolgokban.Olyanra gondolok,akik minden konyvet ertekel,es amit tud csak elolvas.Szeretnek egy ilyen női barátot de nem tudom hol keressek.

2019. aug. 14. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Szeretek olvasni, de minden műfajt nem kedvelek. Csak olyat olvasok el ami érdekel, mert lehetetlen lépést tartani a könyvek mennyiségével. rengeteg újat adnak ki is és persze a régi könyvek is hatalmas mennyiség.
2019. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:-)
2019. aug. 14. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:

+35 éves nő vagyok

A horrortól-fantasy-ifjúsági-YA-krimi-thriller-erotic bármit elolvasok,kivétel a történelmi romantikus.

Stephen Kingtől-Veronica Roth-hon át Octavia E Butleren át Cixin Liu,Robert Charles Wilson....

2019. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
# 3 Ha lenne kedved beszelgetni,kerlek irj ram.
2019. aug. 14. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is többnyire mindenevő vagyok, igaz, van olyan műfaj, amihez nem szívesen nyúlok hozzá, de talán egy-kettő ilyesmi van, és nem olvasok el minden szemetet. De igen, sokat szoktam és sokfélét.
2019. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 5 szemet van igen sokfele.En sem olvasok el mindent.De eldobni nem tudnam.

Gyerekkoromban nem volt szamitogep,meg tevenk se nagyon.Igy a fellelheto konyveket a szekrenyben bujtam naphosszat.Meg a verses konyveket is olvastam :D

2019. aug. 15. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia
2019. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek olvasni, már nagyjából elsős korom óta.

Kedvenc műfajaim a fantasy (high és urban egyaránt), krimi (leginkább Agatha Christie munkássága) és a képregények (senki ne ragadjon le a filmeknél, igenis vannak mély és érdekes képregények, és persze nem csak a DC és a Marvel létezik). Ezek mellett egyre inkább rákapok a klasszikusokra, a horrorokra és a történelmi regényekre.

Természetesen nem érdekel minden műfaj, de az tagadhatatlan, hogy mindegyikben találtam már élvezeteset.

18/L (egy éppen csak nő)

2019. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek olvasni, sokat is olvasok. Nem gondolom, hogy túl kifinomult ízlésem van, a legkedvencebb könyvem a Harry Potter, szívesen olvasok krimit és thrillert, őszintén szólva, ezekből sokkal több "lecsúszik", mint klasszikus szépirodalomból (persze azt is olvasok/olvastam). A Szürkéhez viszont nem volt szerencsém és nem is lesz, valamint az ilyen erotikus-fülledt témájú regények sem érdekelnek.

Szívesen barátkoznék hasonló ízlésű olvasókkal.

26N

2019. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!