Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Már vagy egy 1 éve keresem a...

Már vagy egy 1 éve keresem a Vaják sorozat első kötetét az utolsó kívánságot. De sehol se találom (online). Hol kéne keressem? Hol lehet kapni Budapest környékén? Hálás lennék az információért.

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmm,előjegyeztethető,például

[link]


Vagy a 8 könyv egybe XD

[link]

("Csak 22ezer....")

2019. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
Elvileg a Molyon is van eladó belőle.
2019. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Btw a szukits-nál előjegyeztem és azt írták ki hogy az áruház nem ad garanciát arra hogy a leadott termék valaha rendelhető lesz(meg egyébként vagy kismillió helyen is leadtam az igénylésem). Valaki esetleg nem tudja hogy

a sorozat érkeztével nem lesz-e újra kinyomtatva? Mármint profit szempontjából akkor lenne a csúcson,de hát én nem tudom ezért kérdezem.

2019. aug. 31. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet a kiadó majd máshogy áll hozzá, de ebben azért nem bizakodnék előre, ugyanis pl. már évek óta fut Bernard Cornwell Az utolsó királyság könyvéből készült sorozat, de a könyveket már olyan régen adták ki, hogy ma már nem lehet beszerezni egy darabot sem az első részekből. És a sorozat már a 3. évadnál tart, ugyanúgy netflixen.


A Hannibal Lecter könyveket is csak évekkel később adták ki újra, amikor a sorozatot már rég elkaszálták.

A Shannara könyveket is most, már a sorozat kaszája után adják csak ki.


De lehet a Vaják annyira népszerű lesz, hogy kiadják megint...passz. Az a baj, hogy nem lehet előre kiszámítani.

2019. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alapjáraton azért gondoltam erre, mert Netflix-es sorozatokat nemigen szoktak lefordítani. Most viszont a Vaják-nak az előzetesét is lefordították, úgyhogy meg van a remény.
2019. aug. 31. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!