Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy ilyen Harry...

Elolvasnátok egy ilyen Harry Potter fanfictiont?

Figyelt kérdés

szóval a sztori eddig annyi, hogy a hetedik rész után játszódik néhány évvel (az utolsó fejezet, a '19 évvel később' nem történt meg) és Harry a Mágiaügyi minisztériumban dolgozik aurorként, de Voldemort bukása óta a varázslóvilág békésebb

2 éve már szakított egymással Harry és Ginny

egyik nap Harry-nek egyeztetnie kell a Nemzetközi kapcsolatok egyik munkatársával aki épp hazajött külföldről, és Harry meglepetésére Parvati Patil ez a bizonyos munkatárs, akivel Harry még a Tűz serlegében a karácsonyi bálra ment

eleinte felidézik a Roxfortos éveket, meg a DS edzéseket, aztán kicsit flörtölnek, végül Harry feldobja, hogy hadd tegye jóvá, hogy a karácsonyi bálon annyira tirpák volt; elvinné valahova ahol ez alkalommal csak rá figyelne. Parvati persze igent mond


eddig kb. ennyi van meg, annyi hogy én ezt angolul írom, mert fanfictionöket mindig is angolul olvastam, próbáltam magyarokat is olvasni, meg írni magyarul, de egyszerűen nem ment, de nem kell egy komoly nyelvtudás a megértéséhez szerintem



2019. szept. 2. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én elolvasnám, szerintem nagyon jó ötlet!!! Nekem sosem tetszett, hogy Ginnyvel jött össze.
2019. szept. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én olvastam a Cursed Child-ot, úgyhogy ha még érdekelne ez a világ, akkor sem olvasnám az inkonzisztencia miatt.
2019. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 tudtommal a konszenzus a rajongók körében az hogy a Cursed Child nem történt meg, ahogy Az utolsó levegőidomárnak sem volt élőszereplős filmadaptációja
2019. szept. 2. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha angolul írod, akkor nem tudom miért aggódsz azon, hogy nem olvassák. A Wattpadon is nagyobb részt angolul írnak, az AO3-on, és az FF.net-en is. Vagy nem tudom hol publikálsz, de eleve nagyobb olvasottsága lenne.

Ha csak blogra írod, akkor kevésbé találják meg, mindenképp valamilyen felületen reklámozni kellene, hogy megtalálják, amit írtál.

2019. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 Nem érdekel a rajongók sznobizmusa, szerintem megtörtént
2019. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

hát eddig túl sokat nem írtam és nem tudtam hova tölthetném fel mert ahol régen sokat olvastam (fanficversenet) az nemrég megszűnt

#5

én csak azt írtam le a többség hogy áll a Cursed Childhoz, én a Halál ereklyéi óta nem olvastam/nem néztem az újakat, mert nem érdekelnek

2019. szept. 2. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg,ha kedvedet leled az írásban, aztán majd ha kedved tartja, osszad meg valahol, mert hátha meg valaki kedvét lelné az olvasásban.
2019. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*olvasásában
2019. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha van kedved publikálni, regelj az AO3-ra.

[link]

Rengeteg a fandom, a legtöbben angolul írnak, sok használható címke van. Nem kötnek bele különösebben semmibe. Könnyen kezelhető. A lehető legjobb fanfictionos oldal... szerintem. :)

2019. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Réniá ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék rá, ha jól van megírva szívesen elolvasnám.
2019. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!