Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Gyerekkoromban elolvastam egy konyvet amit nagyon elveztem, nem tudom a cimet, ismeri valaki? (tovabbiak)

arrol szol hogy egy kislany mindennap elmegy egy regi jatekbolt elott es meglat egy jatek lovat aminek merete arányos egy igazievel, egyik nap megkeri apjat hogy megvegyek. megveszik. hazaviszik(kozben a lany arrol beszel hogy a lonak a sulya mennyire nehez de a lo nem igazi) hazaernek es onnantol kezdve arrol szol a tortenet, hogy etetik ezt az igazi/jatek lovat es a tortenet vegen meg jatekkent beszelnek rola, de mar fut es a lany is lovagol rajta. angol konyv szerintem,, es meg hozzateszem hogy a lo beteg volt a boltban es mikor etetni kezdtek akkor kezdett gyogyulni.

szept. 3. 22:43  Privát üzenet  

A válasz
szerintem írj fb-n egy posztot a NIOK csoportba, ott tuti tudnak segíteni :)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 15. 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy nem tökéletesen digitalizált, "másodkézből való" ebook-ot, annak minden hibájával elolvasok, akkor állíthatom magamról, hogy azt a könyvet (ami eredeti papír és eredeti...
Elolvastam Philip Pullman Északi Fény trilógiáját (Aranyiránytű, Titokzatos kés, Borostyán látcső) viszont azt írja, ez nem az egész történet befelyezése. Mely könyvek jönnek...
Elolvastam a Végzet ereklyéi könyvsorozatot és hallottam hogy vannak kiegészítések. Melyiket olvassam?
Írnátok a Holnaptól minden rendben című könyvhöz hasonló műveket? (A Most akkor járunk? -ot elolvastam már)
Mi lehet ennek a könyvnek a címe? Sziasztok! Gyerekkoromban olvastam egy könyvet, egy kisfiúról szólt, aki egy lábos hajón utazott és krumpli matrózok voltak a legénysége....
12 éves lány vagyok. Tudtok jó könyveket ajánlani? Szeretek olvasni, és már sok könyvet elolvastam, de kifogytam az ötletekből.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!