Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnék külföldi regényeket...

Hol tudnék külföldi regényeket rendelni, olyat, ami itthon nem kaphatò? Ebayon, amazonon keresztül nem szeretnék rendelni.

Figyelt kérdés

#vétel #Külföldröl könyv rendelés #itthoni boltbòl #olyat ami nem kaphatò itthon
2019. szept. 9. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bookdepository
2019. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt!

Ment a zöld.

2019. szept. 10. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A Bookdepository-t én is ajánlom, egész jó áraik vannak, és eddig nem csalódtam bennük. A szállítás is meglepően gyors.
2019. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi 2. vàlaszadò!

Ment a zöld!

2019. szept. 12. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdezhetem, hogy a másik két említett oldalon miért nem akarsz? Én is egy külföldi rendelésen gondolkodom.

Nekem még az Awsome Books oldalt ajánlották. Meg van a Prospero, ami magyar cég, de beszereznek külföldről bármit. Esetleg ellenőrizheted, hogy a Libra idegennyelvű könyvesboltban megvan-e, azt hiszem nyelvkonyvbolt.hu a címük.

2019. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!