Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimiből ki a...

A Szent Johanna gimiből ki a legkedveltebb és a legkevésbé kedveltebb karaktere (i) tek?

Figyelt kérdés
És miért ők?

2019. szept. 15. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Őszintén? Ennyi degenerált karaktert még nem láttam egy könyvben összezsúfolva.
2019. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Legkedveltebb: Kinga, mert ő nem olyan szürke, mint Reni és ő mindig kiáll magáért. Cortez, mert hát ő AZ a fiú.

Ricsi, mert jó haver. Zsolti, mert vicces és kitartó.

Legkevésbé: Arnold, mert már az elején sem volt nekem szimpatikus.

2019. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Én (a közvélemény ellenére) Arnoldot szerettem a legjobbam, mert ő igazi, Cortezzel ellentétben a való életben is meg lehet találni. Nem akarok álszentnek látszani, én is elfogadnék egy Cortezt, de Adnold reálisabb karakter. Igazat adok azoknak is, akik nem kedvelik. Az utólsó részekben tényleg kiállhatatlan volt. De az már nem a könyv elején megismert Arnold volt. Szerintem azért lett ilyen, mert ki kellett írni a könyvből, ellene kellett fordítani az olvasókat, mert gátolta Reni és Cortez szerelmének kiteljesedését.


A legtöbb karakter elfogabható, reális, de ha választanom kéne ki a legunszimpatikusabb szereplő, akkor azt mondanám, hogy Kinga. Magát a karaktert szerettem, de szerintem túl lett játszva. A másik legkevésbé kedvelt karakterem Reni. Túl szürke, és a Cortezzel való szerelme is irreális. Egy olyan menő srác semelyik dimenzióban nem szeret bele egy olyan szürke könyvmoly, stréber egérlányba, mint Reni.


Ez az én véleményem. Senkit nem akarok megtéríteni vagy meggyőzni az igazamról. Ha valaki máshogy látja/gondolja írja meg privátban.

2019. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Legkedveltebb: Ricsi, Zsolti, Kata

Legkevésbé: Virág, Arnold

2019. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%

Nekem Kinga a kedvenc karakterem, mert határozott és mindig szervez valamit.

Akit legjobban utálok az Dorián, szerintem érthető miért.

2019. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Legkedveltebb: Arnold, mert nekem nagyon szimpatikus benne, hogy okos, intelligens és szerintem cuki amikor szerelmet vall Reninek. Ricsi, mert ő egy jó barát és kedvelhető, de nem tökéletes ésnem ilyen hűdeszépvagyok típud
2020. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Az én kedvenc karakterem Náday😄😄😄
2020. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem Náday, hanem Máday
2020. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Legkedveltebb: Arnold, Kinga, Ricsi

Legkevésbé kedveltek: Reni, Cortez, Reni szülei

2020. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Legkedveltebb: Virág, Ricsi, mert ők iszonyúan aranyosak, Kinga, mert határozott és mindig segített Reninek, Dave mert... egyszerűen szimpi, Zsolti, mert ő a legviccesebb, Zsák, mert cuki, Reni és Cortez pedig a hatodik résztől váltak kedvencekké.

Ja és persze Máday. :)

Legkevésbé kedvelt: Arnold, mert önző (nem engedte, hogy Reni jobban megismerkedjen Cortezzel), és túl zárkózott, és Dorián, mert egy elmebeteg,

Amúgy ahhoz képest, hogy még az elején Reni egy tipikus nyomi volt, a vége felé az egyik kedvenc szereplőm lett, Cortez pedig, szintén azután lett az egyik kedvencem, miután összejöttek Renivel.

2020. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!