Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King: Az (végig Bill...

Stephen King: Az (végig Bill álma volt)?

Figyelt kérdés

Könyves SPOILER!!!



A könyvet olvasóktól kérdezném: ugye a végén az van, hogy Bill felébred. Akkor most az egész sztorit csak álmodta vagy pedig megtörtént valójában is, és álmában visszaemlékezett rá?



2019. szept. 28. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem álmodta.
2019. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak arra utal, hogy a későbbi években visszatérő álmai vannak Derryről és a gyerekkoráról, nem?

De az is lehet, hogy Stephen King direkt nyitva hagyja a kérdést. Mint ahogy annak a lehetőségét is felveti, hogy az egész csak egy könyben játszódik (ami igaz):


"Elmegyünk, itt hagyjuk Derryt, gondolja. Elhagyjuk Derryt, és ha ez egy regény lenne, akkor ez valahol az utolsó hat oldal tájára kerülne; lassan visszateheted a könyvet a polcra és elfeledkezhetsz róla!"

2019. szept. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem álom volt, valóban megtörtént(mármint a könyvben)
2019. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Hmmm ,keress rá;

Gyilkos bohócok a világűrből,"Az koppintás" és folytatásai,1980-90es filmek

2019. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

OFF topic:


A Gyilkos bohócok az űrből 1988-as film,Stephen King az eredeti könyvét 1986-ban adta ki. Melyik a koppintás?

2019. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Szinte gondoltam, hogy törlik a választ. Sajnálom, őszinte voltam. Denbrough talán almodik, Bill, Beverly, Ben a háromszög, Richie titka, Mike mániája, Eddie fóbiái, Beverly Stockholm szindrómája estébé, tényleg magasról és lazán... Pff. Teszek rá. Csakhogy ezt nem mondhatom, ugye? Megnéztem a Chapter Two alkotást. Zseniális de elegem volt. Szó szerint torkig vagyok. A fejembe ordították isnét a lúzerek összes nyomorát. Sajnálom, de csak annyi lett volna az igényem, hogy mutassák meg amikor Butch Bowers betörte Henry orrát, vagy amikor az anyja lelépett és otthagyta egy idegrokkanttal. És persze szerettem volna látni, hogy nem csak úgy megbomlott az elméje, és miért gyűlölte a lúzereket. És az ég szerelmére, az első rész Hockstettert jobban formálta mint az eredetit, de ugyanúgy nyírták ki mint az eredetit. És erre most visszatért hullaként , Huggins helyett. Eddig jó. De nagy kérés lett volna ha beszélnek a hűtőről? Vagy arról ami volt a roncstelepen? Esetleg Avery Hockstetter-ről?

Rajta, kérdezz Bill merengéseiről, Beverly bántalmazásáról, Ben zabálásáról, Eddie idióta anyjáról, Richie titkáról, Mike mániákusságáról, Stanley végső megoldásáról és megmondom, hogy -bár sajnálom őket, kedvelem őket, érdekesek de - magasról és lazán.... Teszek rá.

2019. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6. Oké, így már világosabb.
2019. szept. 29. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!